Šalounova 470/38, 703 00 Ostrava, Vítkovice
+420 607 802 188
zuzana@sovadinova.cz

Hanka

Již nějakou dobu docházím k Paní Zuzce na lekce SM systému. Prošla jsem si nejprve základním kurzem a poté navštěvovala pravidelné odpolední lekce. S pomocí rad a cviků, které mi byly doporučený přímo na míru jsem se zbavila nočních bolestí zad, které mne dlouhou dobu nenechali spát déle než 4 hodiny.

Od zaměstnavatele jsem dostala možnost navštěvovat jiný kurz SM systému pro pokročilé v Ostravě Porubě. Po první lekci jsem byla opravdu velmi zaskočená tím, jak moc se mohou jednotlivé lekce a přístupy trenérů lišit. Paní lektorka si celou lekci prakticky jen odvykládá, jednou či dvakrát za celou hodinu nás přijde opravit i když i já vidím, že člověk předenou to dělá špatně. Cviky jsou úplně jiné, jakoby nedotažené, necítím při nich žádné z partií, které lektorka zmiňuje a celá hodina mi přijde tak trochu zbytečná, bez přínosu.

Teď již vím, že paní Zuzka byla tou nejlepší volbou jelikož vážně rozumí tomu co dělá, poradí kdy je který cvik vhodný/nevhodný, hlídá správné provedení a je neustále ve střehu 🙂